Reanimuota

Gesinome gaisrus!

Gesinome gaisrus!

#Reanimacijos komanda tapo pirmaisiais naujosios kartos ugniagesiais gelbėtojais! Savo pavyzdžiu ne tik norėjome paskatinti kuo daugiau žmonių papildytų savanorių gretas, parodyti, jog kiekvienas iš mūsų gali juo tapti,  bet ir iš noro pasidalinti patirtimi su pačiais ugniagesiais.

Daugiau...

Ankstyva reanimacija Vilniuje

Ankstyva reanimacija Vilniuje

#Reanimacija kartu su draugais Coffee Inn bei JC Sport trečiadienio rytą sostinės gyventojams surengė muzikinę mankštą tiesiog Vilniaus gatvėje! Gyva muzika bei profesionalia treniruote skleidėme ne tik sveikatingumo idėjas, vaikėmė miego likučius, bet ir visus dalyvavusius pakrovėme teigiama energija.

Daugiau...

Paskutinioji reanimacija bibliotekose

Paskutinioji reanimacija bibliotekose

Tarp lentynų skambančios dainos ir juokas, šviečiančių skėčių nutvieksti rajono kiemai, knygų puslapiai, tapę rudeniška žibintų girlianda – štai kokia buvo finalinė bibliotekinė #reanimacija!

Daugiau...

Muilo operos verta drama gydykloje

Muilo operos verta drama gydykloje

Birštono viešoji biblioteka kartu su Tulpės ir Eglės sanatorijomis vienai dienai tapo naujo gydymo metodo – biblioterapijos – bandymų poligonu. Birštono bendruomenė, sanatorijų pacientai ir darbuotojai ne tik patyrė, kaip efektyviai gydo menas, bet ir kartu įrašė naują biblioterapijos himną.

Daugiau...

Biblioterapija!

Biblioterapija!

Ūkanotą spalio popietę įsteigėmė savanorių kuopą ir #reanimavom Joniškį! Akcijos metu šokdinom mokyklą (su direktoriumi!), savivaldybę (su meru!), linksminome mažuosius bendruomenės narius meno mokykloje, skaitėm prozą su bibliotekininkėmis ir net gėrėme kavą prie Jono Avyžiaus darbastalio.

Daugiau...

Reanimacija Kriaunose

Reanimacija Kriaunose

Repuojamos ir giedamos Antano Strazdo dainos dažant sienas? Būtent taip ir buvo saulėtą spalio popietę Rokiškio savivaldybės viešosios bibliotekos Kriaunų filiale, kur surengėme pirmąją projekto „Meno #reanimacija bibliotekose“ intervenciją. Jos metu kartu su reperiu Jama ir vietos bendruomene #reanimavome bibliotekos erdvę meninei kūrybai bei kvietėme naujai pažvelgti į šiame krašte gimusio žymiojo lyriko A. Strazdo poeziją.

Daugiau...